Posledný mesiac

Vydávanie hentaku bude zastavené k 1.12.2014.

Keď som pred rokom a pol rozbiehal hentak, mal som predstavu o tom, kam by mal smerovať. Projekt sa, ako to už býva, rozbehol svojou cestou, ktorá prekvapila občas aj mňa. Práca na hentaku mi priniesla veľa radosti, úplne najväčšou však boli ľudia, ktorých som vďaka nej spoznal.

Ďakujem všetkým autorom, ktorí sa na tvorbe hentaku podieľali: Silvia L. Čúzyová, Denisa Gura Doričová, Lucia Gavulová, Aurel Hrabušický, Mária Janušová, Miro Jelok, Ľuboš Lehocký, Jozef Macko, Zuzana Majling,  Katarína Slaninová, Michal Stolárik, Peter Tajkov, Alexandra Tamasová. Bola to radosť s vami spolupracovať.

Ďakujem aj podporovateľom a sponzorom, bez ich pomoci by hentak neexistoval.

Niekoľko praktických vecí. Doména hetank.sk a jej obsah budú naďalej prístupné a udržiavané. Pokračovať bude aj FB stránka hentaku ako miesto na zdieľanie zaujímavostí a informácií. Diskusie na hentak.sk budú pravdepodobne uzatvorené, takže ak chcete k niektorému z textov ešte niečo povedať, urobte tak, kým sa dá. Pondelkové pozvánky nebudú a kalendár bude zrušený. Youtube kanál hentaku a videá na ňom zostanú zachované.

Pekný deň vám všetkým

Juraj Kováčik

 

Media Library ‹ hentak.sk

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*